BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 13095048
nr 1309 5048
Ljusstakar
5 st, Nysilver. Höjd: 13-27 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:23:15
150 kr
200 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.